صنایع چوب و کارتن زمانی افتخار دارد که با بیش از 30 سال سابقه درخشان به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های ارایه دهنده خدمات بسته بندی، کارتن سازی در کرج و همچنین محصولات چوبی در کشور شناخته شود. نیروی کار مجرب و استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های دنیا مهمترین عواملی هستند که به مجموعه چوب و کارتن زمانی امکان داده است تا برند مورد اطمینان برترین صنایع ایران در زمینه‌های گوناگون باشد.

مشاهده وب سایت: www.zamaniwoodandpack.com

رضا نعیمی متولد 12 مهرماه 1358، لیسانس موسیقی گرایش نوازندگی ساز جهانی. از جمله فعالیت های هنری وی می توان به اولین کنسرت رسمی راک ایران در سال 1381 با گروه مانتر ا به سرپرستی آریا انوش ماهری اشاره نمود.

مشاهده وب سایت: www.rezanaeimi.com

مجموعه علمی پژوهشی شکوفااندیش توانسته است تا با بهره مندی از تیمی مجرب و پویا، در طی چندین سال فعالیت موثر و سودمتد خود همواره در زمینه ارایه خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان خوشنام و قابل اعتماد باشد. این مجموعه در راستای کمک به سیستم آموزش عالی و همچنین ارتقاء کیفیت پروژه های دانشجویی و تحقیقاتی، با ارایه خدماتی زیر همراهی مطمئن برای دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی و به ویژه در زمینه انجام پروژه مهندسی کامپیوتر باشد

مشاهده وب سایت: www.shokufaandish.com

این انجمن در سال 1384 و با اهداف: ارتقا دانش و آگاهی عمومی جامعه در مورد خواب، اختلالات و بهداشت آن، ارتقا دانش و آگاهی پزشکان ( اعم از عمومی و متخصص ) در مورد اختلالات و بهداشت خواب، همکاری علمی و کارشناسی با وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، نظام پزشکی، دانشگاههای علوم پزشکی کشور، پزشکی قانونی، انجمن های علمی و ساير سازمانها و ادارات مرتبط با پزشکی کشور و همکاری علمی و پژوهشی با انجمن ها و موسسات علمی دنيا در زمينه پزشکی خواب تشکیل شده است.

مشاهده وب سایت: www.ismsociety.ir

مجموعه علمی پژوهشی شکوفااندیش توانسته است تا با بهره مندی از تیمی مجرب و پویا، در طی چندین سال فعالیت موثر و سودمتد خود همواره در زمینه ارایه خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان خوشنام و قابل اعتماد باشد. این مجموعه در راستای کمک به سیستم آموزش عالی و همچنین ارتقاء کیفیت پروژه های دانشجویی و تحقیقاتی، با ارایه خدماتی زیر همراهی مطمئن برای دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی و به ویژه در زمینه اکسپت مقاله باشد.

مشاهده وب سایت: www.shokofaandish.net

پروژه داتنت با سابقه ای در حدود ده سال از رضایمتندی مخاطبان خود می کوشد تا در راستای کمک به سیستم آموزش عالی و همچنین ارتقاء کیفیت پروژه های دانشجویی و تحقیقاتی، با ارایه خدماتی نظیر انجام پروژه های پژوهشی، آموزش نرم افزارهای تخصصی، مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب و مقالات بین المللی isi و isc همراهی مطمئن برای دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی و به ویژه در زمینه انجام پروژه مهندسی کامپیوتر باشد.

مشاهده وب سایت: www.poroje.net

 این انجمن باتوجه به سوابق و پیشینه تاریخی فرهنگی و ضرورت ایجاد زمینه دوستی و الفت بین ملت ها و علاقمندی به روابط دوستانه و ارتباط متناسب، منطقی، متعارف و مطلوب میان کشورها و در جهت ایجاد و تداوم ماندگاری این نوع روابط و بهره مندی از آثار حیات بخش صلح و دوستی تشکیل شده است.

مشاهده وب سایت: www.ir-ro.com

مدت زمان زیادی است که گوشی موبایل دیگر یک کالای صرفا لوکس و متعلق به طبقه خاصی از جامعه نبوده و امروزه شاید بتوان گفت تمامی افراد حداقل یک موبایل را همیشه همراه خود دارند، اما رشد روزافزون تعداد کاربران تلفن همراه زمینه سازی شکل گیری مشاغل جدیدی شده است که در دهه های گذشته حتی وجود خارجی نیز نداشتند، یکی از این موارد مجموعه ها و یا افرادی است که در زمینه ارایه خدمات تعمیر موبایل فعالیت می کنند. این شغل به دلیل ارتباط مستقیمی که با افزایش میزان استفاده افراد از انواع گوشی های تلفن همراه دارد، اهمیت بسیار زیادی داشته و به نوعی یکی از کلیدی ترین عنوان های در زمینه فناوری موبایل است. با پیشرفت تکنولوژی، گوشی های موبایل روزبه روز پیچیده تر شده و تعمیرات آن ها به یکی از تخصصی ترین زمینه های شغلی دنیای امروز تبدیل شده است

مشاهده وب سایت: www.key-mobile.com

از ویژگی های جراحی پیوند کـبد ماهیت کـار تیمی آن اسـت و این رشته بدون مشارکت تمامی رشته های مرتبط نمیتواند به موفقیت دست یابد. این ویژگی در چهارمین کنگره هپاتوپانکراتیکوبیلیاری و پیوند کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران به خوبی نمایان است و برنامه آن بگونه اي طراحی شده که برای همه رشته های تخصصی و فوق تخصصی مرتبط آموزنده باشد.

مشاهده وب سایت: www.hltrc.ir

بازاریابی وتبلیغات از دیرباز مورد استفاده بوده است اما در دهه‌های اخیر رشد علمی قابل توجهی در این زمینه رخ داده است و شرکت‌های پیشرو و موفق اقدامات و ابتکارات بازاریابی، فروش و تبلیغات را با به‌کارگیری اصول علمی و کنترل اثربخش بودن آن انجام می‌دهند. کانون تبلیغاتی معرف با بیش از پانزده سال سابقه، مجموعه‌ای است که توانایی ارایه زنجیره کاملی از خدمات مدیریت بازاریابی را به شرکت‌ها و سازمان‌ها دارا می باشد.

مشاهده وب سایت: www.moarefad.com

دکتر محمدرضا گیتی سابقه 21 سال کار در رشته تخصصی جراحی استخوان و مفاصل و سابقه 14 ساله در رشته فوق تخصصی جراحی شانه و دست دارد. وی از پیشگامان جراحی های آرتروسکوپی شانه در ایران بوده و جزو معدود متخصصینی می باشد که مدرک معتبر فلوشیپ شانه را در کشور دارا می باشد.

مشاهده وب سایت: www.drgiti.com

این مجموعه در سال 1368 در تهران فعالیت خود را آغاز و پس از آن با فروش ماشین آلات کشاورزی صنعتی ساختمانی فعالیت خود را گسترده تر نمود؛ و اکنون پس از24 سال تنها نماینده معتبر شرکت های صنعتی، ساختمانی فیوری، باریکل، سیمپدل، سومای، باتماتیک، بامو ازکشورایتالیا، تکنوفلکس و سولگا ازکشور اسپانیا و تاکوم-هیتاچی ازکشور ژاپن می باشد.

مشاهده وب سایت: www.iranmotorco.ir