طراحی وب­ سایت ( Web Design )

با توجه به تغییرات جهان امروز و نقش غیرقابل انکار دنیای مجازی در زندگی تک تک افراد، نیاز به ارایه دلایل و مستندات برای توصیف اهمیت یک وب سایت و تاثیر مستقیم آن  در موفقیت و یا شکست یک کسب و کار نیست، بستر اصلی تجارت الکترونیک، وب سایت است و به همین دلیل شرکت ها و موسسات بزرگ دیگر به فرآیند طراحی سایت به عنوان یک گزینه لوکس و جانبی نگاه نمی کنند، بلکه همواره در برنامه ریزی های خود، سایت را در یکی از بالاترین اولویت ها در مباحث زمان و هزینه قرار می دهند. استودیو خلاقیت کارما نیز مفتخر است تا با تکیه بر تجربه و دانش اعضای خود، راهکارهای مبتنی بر طراحی وب سایت در بالاترین کیفیت و مطلوبترین سطح رضایت مشتری ارایه نماید.

مشاهده نمونه کارها

 


 

طراحی لوگو، پوستر، بروشور، کاتالوگ و... ( Graphic Design )
نخستین تصویری که کاربر از یک مجموعه می بیند نقش مهمی در ادامه ارتباط ایجاد شده خواهد داشت، نشانه و رنگ دو عنصری هستند که حتی در ضمیر ناخودآگاه مخاطب تاثیرگذار بوده و از این رو در راستای جلب نظر افراد و فراهم کردن مسیری مناسب برای معرفی کاملتر مجموعه و سایر خدمات قابل ارایه می بایست توجهی ویژه به اصول طراحی و علم گرافیک داشت. کارشناسان دپارتمان طراحی و گرافیک در استودیو کارما جمعی از متخصصان مجرب و تحصیل کرده در رشته گرافیک بوده و با استفاده از تکنولوژی های روز این عرصه، خدماتی مطلوب و شایسته را به شما ارایه می کنند.

مشاهده نمونه کارها

 


 

بهینه سازی در موتورهای جستجو ( SEO )
در دنیای امروز کمتری کسی است که برای یافتن خدمات و یا محصول مورد نظر خود از موتورهای جستجو و در صدر آن ها گوگل، استفاده نکند؛ به صورت خلاصه خدمات بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو و یا به اختصار سئو، مجموعه فعالیت هایی است که بر روی یک وب سایت انجام می شود تا پس از جستجوی عبارت مورد نظر در گوگل، آن سایت در میان نتایج صفحه اول و یا به عنوان لینک یک این صفحه قرارگیرد. در پروژه های سئو مهمترین ویژگی در تعیین زمان و هزینه اجرای پروژه، میزان رقابت برای کسب جایگاه در صفحات گوگل میان سایر وب سایت های موجود و مشابه است.

مشاهده نمونه کارها